Divi 1.0 - en to nl translation catalogue (554 entries)

en:  Enable canonical URL's
nl:  Canonieke URL's inschakelen

en:  Enable custom title
nl:  SEO titel inschakelen

en:  Enable meta description
nl:  Metatag "description" inschakelen

en:  Enable meta keywords
nl:  Metatag "keywords" inschakelen

en: %1$s Columns
nl: %1$s kolommen

en: %s Theme Options
nl: %s Thema opties

en: &laquo; Older Entries
nl: &laquo; Oudere artikelen

en: + Add One More Tab
nl: + Voeg nog een tabblad toe

en: 0 Comments
nl: 0 Reacties

en: 0 comments
nl: 0 Reacties

en: 1 Column
nl: 1 kolom

en: 1 Comment
nl: 1 Reactie

en: 1 comment
nl: 1 reactie

en: 404 Not Found
nl: 404 Niet Gevonden

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
nl: <div class="updated"><p>Dit is een nieuwe installatie van %1$s thema. Vergeet niet naar de <a href="%2$s">ePanel</a> te gaan om het in te stellen. Dit bericht verdwijnt zodra u op Opslaan klikt in <a href="%2$s">de opties pagina</a>.</p></div>

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
nl: <em>Voordat je productupdates kunt ontvangen, moet je je abonnement op Elegant Themes eerst authenticeren. Om dit te doen, moet je zowel je Elegant Themese-gebruikersnaam als je Elegant Themes API-sleutel invoeren in het tabblad Updates in de instellingen van je thema en plugin. <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">Log in</a> op je Elegant Themes-account om je API Key te vinden en navigeer naar de <strong>Account > API-sleutel</strong>-pagina. <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">Meer informatie vind je hier</a></em>. Als je dit bericht nog steeds krijgt, controleer dan of je gebruikersnaam en API-sleutel correct zijn ingevoerd.

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
nl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Oudere Reacties

en: API Key
nl: API-sleutel

en: About Me
nl: Over mij

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Active Link Color
nl: Actieve link kleur

en: Active Primary Menu Link Color
nl: Hoofdmenu actieve link kleur

en: Add Author Bio
nl: Voeg  biografie van de schrijver toe

en: Add Button Icon
nl: Knop icoon toevoegen

en: Add ET Box
nl: Voeg een box toe

en: Add ET Button
nl: Voeg een knop toe

en: Add ET Learn more block
nl: Voeg een < Meer informatie > blok in

en: Add ET Tabs
nl: Voeg tabbladen toe

en: Add a Tooltip Text
nl: Voeg Tooltip Tekst toe

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
nl: Voeg code toe aan de < body > (bijvoorbeeld de tracking code van Google Analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
nl: Voeg code toe aan de < head >

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
nl: Voeg code onderaan berichten toe, geplaatst voor de reacties

en: Add code to the top of your posts
nl: Voeg code bovenaan berichten toe

en: Ads
nl: Advertenties

en: Adsense Code
nl: Adsense code

en: Advertisement
nl: Advertentie

en: Alternative scroll-to-anchor method
nl: Alternatieve scroll-to-anchor methode

en: Animation
nl: Animatie

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
nl: Code die u hier plaatst zal verschijnen in de < body > sectie van iedere van elke pagina. Dit is handig voor bijvoorbeeld tracking codes zoals die van Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
nl: Code die u hier plaatst zal toegevoegd worden aan de < head > sectie van elke pagina. Dit is handig als u Javascript of CSS aan alle pagina's wilt toevoegen.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
nl: Code die u hier plaatst zal bovenaan bij alle berichten geplaatst worden. Dit is handig om dingen als deelknoppen voor social media te integreren.

en: Archives
nl: Archieven

en: Author
nl: Auteur

en: Author Image URL
nl: Auteur Afbeelding URL

en: Auto
nl: Automatisch

en: Auto Speed
nl: Automatische Snelheid

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
nl: Automatische slider snelheid (werkt alleen als Automatisch is ingesteld op ja)

en: Back To Top Button
nl: Terug naar Boven knop

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Background Image
nl: Achtergrondafbeelding

en: Background Position
nl: Achtergrondpositie

en: Background Repeat
nl: Achtergrond herhaling

en: Bar Border Radius
nl: Balk afgeronde hoeken

en: Bar Counter
nl: Balk teller

en: Bar Padding
nl: Balk padding

en: Blog Grid
nl: Blog Raster

en: Blog Style Mode
nl: Volledige berichten tonen op homepage of blog pagina

en: Body Font
nl: Content lettertype

en: Body Font Style
nl: Content tekst stijl

en: Body Line Height
nl: Content regelhoogte

en: Body Link Color
nl: Content link kleur

en: Body Text Color
nl: Content tekst kleur

en: Body Text Size
nl: Content tekst grootte

en: Body/Link Line Height
nl: Content link regelhoogte

en: Body/Link Text Size
nl: Content link tekst grootte

en: Bold
nl: Dikgedrukt

en: Border Color
nl: Rand kleur

en: Border Radius
nl: Afgeronde hoeken

en: Border Width
nl: Rand breedte

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Bottom Bar
nl: Balk onderaan

en: Bottom to Top
nl: Beneden naar boven

en: Button Font Style
nl: Knop tekst stijl

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Buttons Font
nl: Knop lettertype

en: Buttons Hover Style
nl: Knop hover stijl

en: Buttons Style
nl: Knoppen stijl

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
nl: Reacties worden standaard niet op pagina's geplaatst. Schakel deze optie in als je wilt dat bezoekers wel kunnen reageren op je pagina's.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
nl: Standaard worden pagina's op naam gesorteerd. Als u ze echter liever op ID gesorteerd wilt hebben kunt u deze instelling aanpassen.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
nl: De navigatiebalk blijft standaard altijd bovenaan het scherm staan. We raden je aan deze optie uit te schakelen als je een logo wilt gebruiken dat hoger is dan het standaard logo.

en: By default the theme creates a Home link that, when clicked, leads back to your blog's homepage. If, however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
nl: Het thema maakt standaard een link naar de homepage aan. Als u echter een statische homepage gebruikt en al een pagina met de naam "home" heeft krijgt u een dubbele "home" link. Zet in dat geval deze schakelaar op "nee" om de automatisch aangemaakte link naar de homepage uit te schakelen.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
nl: De standaard SEO titel wordt gevormd door de titel van je pagina of bericht gevolgd door de sitetitel. Als je liever handmatig een SEO titel wilt ingeven bij ieder bericht of pagina zet je deze optie op "ja".

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
nl: De meta keywords tag wordt al jaren niet meer gebruikt door Google en deze optie staat dan ook standaard uitgeschakeld. Als je toch keywords wilt gebruiken kun je deze optie op "ja" zetten.

en: By default the theme truncates your posts on index/homepages automatically to create post previews. If you would rather show your posts in full on index pages like a traditional blog then you can activate this feature.
nl: Standaard wordt alleen een samenvatting van berichten getoond op de homepage / blogpagina. Als je liever de volledige berichten toont op deze pagina zet je deze schakelaar op "ja".

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
nl: Het thema gebruikt standaard de sitetitel en ondertitel die zijn opgegeven in WordPress bij instellingen --> algemeen. Als u deze optie inschakelt kunt u hieronder een andere titel invoeren die geoptimaliseerd is voor Google.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
nl: Het thema gebruikt standaard de ondertitel bij instellingen --> algemeen als omschrijving in Google. Als je een andere omschrijving wilt gebruiken kun je deze optie op "ja" zetten en hieronder bij "Homepage meta description" de gewenste tekst invoeren.

en: By default thumbnail images are created using custom fields. However, if you would rather use the images that are already in your post for your thumbnail (and bypass using custom fields) you can activate this option. Once activcated thumbnail images will be generated automatically using the first image in your post. The image must be hosted on your own server.
nl: Standaard moet je een uitgelichte afbeelding instellen om thumbnail afbeeldingen te tonen op de homepage of blog pagina. Je kunt echter ook automatisch de eerste afbeelding van een bericht als thumbnail gebruiken. Als je dat wilt zet je deze schakelaar op "ja".

en: By default thumbnails are not placed on pages (they are only used on posts). However, if you want to use thumbnails on pages you can! Just enable this option.
nl: Standaard wordt de uitgelichte afbeelding niet getoond op pagina's. Als je de uitgelichte afbeelding wel wilt weergeven bovenaan op een pagina zet je deze optie op "ja".

en: By default thumbnails are placed at the beginning of your post on single post pages. If you would like to remove this initial thumbnail image to avoid repetition simply disable this option.
nl: Uitgelichte afbeeldingen worden standaard geplaatst aan het begin van een bericht. Als je dit niet wilt zet je deze optie op "nee".

en: Call To Action
nl: Call to action

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treated individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
nl: Met canonieke URL's voorkom je duplicate content, wat een bekend SEO probleem is. Dat komt omdat Google website.nl en www.website.nl ziet als 2 aparte pagina's met dezelfde inhoud, terwijl het natuurlijk eigenlijk maar 1 pagina is. Door deze instelling op "ja" te zetten wordt dit probleem opgelost.

en: Captcha Font Size
nl: Captcha tekst grootte

en: Captcha Font Style
nl: Captcha tekst stijl

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Caption Font Size
nl: Onderschrift tekst grootte

en: Caption Font Style
nl: Onderschrift tekst stijl

en: Caption goes here
nl: Onderschrift komt hier

en: Caption title goes here
nl: Onderschrift titel komt hier

en: Categories
nl: Categorieen

en: Center
nl: Centreren

en: Centered
nl: Gecentreerd

en: Centered Inline Logo
nl: Gecentreerd inline logo

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
nl: Vink dit vakje aan als u meta beschrijvingen wilt tonen op categorie/archief pagina's. De beschrijving is gebaseerd op de categorie beschrijving in de WordPress admin omgeving.

en: Choose an Image
nl: Kies een afbeelding

en: Choose button color
nl: Knop kleur kiezen

en: Choose button type
nl: Knop type kiezen

en: Choose title autogeneration method
nl: Kies hoe de titel gegenereerd wordt

en: Choose which items to display in the postinfo section
nl: Kies welke onderdelen getoond moeten worden bij berichten

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
nl: Kies ja als u automatische slider animatie wilt

en: Circle Counter
nl: Cirkelteller

en: Click here to learn more
nl: Klik hier voor meer informatie

en: Closed Title Font Style
nl: Gesloten titel tekst stijl

en: Code Integration
nl: Code Integratie

en: Color
nl: Kleur

en: Color Pickers Default Palette
nl: Kleurenkiezer standaard palet

en: Color Schemes
nl: Kleurschema's

en: Colorization
nl: Kleurgebruik

en: Column Layout
nl: Kolom indeling

en: Comments
nl: Reacties

en: Contact Form
nl: Contactformulier

en: Content Font Size
nl: Content tekst grootte

en: Content Font Style
nl: Content tekst stijl

en: Content goes here
nl: Content komt hier

en: Content text or html
nl: Content tekst of HTML

en: Countdown
nl: Afteltimer

en: Currently viewing archives from %1$s
nl: Momenteel archieven aan het bekijken van %1$s

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Custom field Name to be used for description
nl: Aangepaste veldnaam te gebruiken voor de omschrijving

en: Custom field Name to be used for keywords
nl: Aangepaste veldnaam te gebruiken voor trefwoorden

en: Custom field Name to be used for title
nl: Aangepaste veldnaam te gebruiken voor titel

en: Dark
nl: Donker

en: Dashed
nl: Gestippeld

en: Date
nl: Datum

en: Date format
nl: Datum weergave

en: Default
nl: Standaard

en: Define a character to separate BlogName and Post title
nl: Geef een teken aan om de naam van de website/blog en de Post titel te scheiden

en: Define the default color palette for color pickers in the Divi Builder.
nl: Definieer het standaard kleurenpalet voor kleurkiezers in de Divi Builder.

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
nl: Ontworpen door %1$s | Ondersteund door %2$s

en: Details Font Style
nl: Gegevens tekst stijl

en: Disable Footer Credits
nl: Footer credits uitschakelen

en: Disable Translations
nl: Vertalingen uitschakelen

en: Disable this option to remove the Google Maps API script from your Divi Builder Pages. This may improve compatibility with third party plugins that also enqueue this script. Please Note: Modules that rely on the Google Maps API in order to function properly, such as the Maps and Fullwidth Maps Modules, will still be available but will not function while this option is disabled (unless you manually add Google Maps API script).
nl: Zet deze optie op "nee" om het ingebouwde Google Maps API script uit te schakelen. Doe dit alleen als je een andere plugin gebruikt die het Google Maps script al laadt, anders zal de Google Maps / kaart module van Divi niet werken.

en: Disable top tier dropdown menu links
nl: Schakel hoofdmenu link uit als er een submenu is

en: Disable translations if you don't want to display translated theme strings on your site.
nl: Schakel vertalingen uit als je geen vertaalde themateksten op je site wilt weergeven.

en: Disabled
nl: Nee

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nl: Door het uitschakelen van deze optie zal onderstaande < body > code verwijderd worden op je site, maar wel bewaard blijven voor als je deze later toch nog wilt gebruiken.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nl: Door het uitschakelen van deze optie zal onderstaande <header> code verwijderd worden op je site, maar wel bewaard blijven voor als je deze later toch nog wilt gebruiken.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nl: Door het uitschakelen van deze optie zal onderstaande code verwijderd worden op je site, maar wel bewaard blijven voor als je deze later toch nog wilt gebruiken.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nl: Door het uitschakelen van deze optie zal onderstaande code verwijderd worden op je site, maar wel bewaard blijven voor als je deze later toch nog wilt gebruiken.

en: Display Home link
nl: Home link tonen

en: Displays About Me Information
nl: Over mij informatie tonen

en: Displays Adsense Ads
nl: Adsense Advertenties tonen

en: Displays Advertisements
nl: Advertenties tonen

en: Divi Customizer Settings
nl: Divi Customizer Instellingen

en: Divi Library
nl: Divi bibliotheek

en: Divi Page Settings
nl: Divi Pagina instellingen

en: Divi Post Settings
nl: Divi  Berichten instellingen

en: Divi Product Settings
nl: Divi Producten instellingen

en: Divi Project Settings
nl: Divi Projecten instellingen

en: Divider
nl: Scheidingslijn

en: Divider Height
nl: Scheidingslijn hoogte

en: Divider Position
nl: Scheidingslijn positie

en: Divider Style
nl: Scheidingslijn stijl

en: Divider Weight
nl: Scheidingslijn gewicht

en: Dot Navigation
nl: Punt navigatie

en: Dotted
nl: Gestipt

en: Double
nl: Dubbel

en: Dropdown Menu Animation
nl: Submenu animatie

en: Dropdown Menu Background Color
nl: Submenu achtergrondkleur

en: Dropdown Menu Line Color
nl: Submenu lijnkleur

en: Dropdown Menu Text Color
nl: Submenu tekstkleur

en: ET About Me Widget
nl: Over mij widget

en: ET Adsense Widget
nl: Adsense widget

en: ET Advertisement
nl: Advertentie

en: Edit Footer Credits
nl: Footer credits bewerken

en: Email
nl: E-mail

en: Email Optin
nl: E-mail opt-in

en: Enable Boxed Layout
nl: Boxed layout inschakelen

en: Enable Divi Gallery
nl: Divi stijl galerij inschakelen

en: Enable Single Post 468x60 banner
nl: Banner van 468 x 60 px tonen in berichten

en: Enable Vertical Navigation
nl: Verticaal navigatie menu inschakelen

en: Enable body code
nl: Body code inschakelen

en: Enable canonical URL's
nl: Canonieke URL's inschakelen

en: Enable custom description
nl: Aangepaste omschrijving inschakelen

en: Enable custom keywords
nl: Aangepaste keywords inschakelen

en: Enable custom titles
nl: Aangepaste titels inschakelen

en: Enable header code
nl: Header code inschakelen

en: Enable meta descriptions
nl: Meta descriptions inschakelen

en: Enable single bottom code
nl: Code onderaan berichten inschakelen

en: Enable single top code
nl: Code bovenaan berichten inschakelen

en: Enable this if you want to replace the WordPress default gallery with the Divi-style gallery.
nl: Zet de schakelaar aan als je de standaard WordPress galerij wilt vervangen door een galerij in Divi stijl.

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
nl: Toon een Terug naar boven knop tijdens het scrollen

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
nl: Schakel deze optie in om gelijkmatig te scrollen met het muiswiel

en: Enable this option to make shortcodes respond to various screen sizes
nl: Schakel deze optie in om shortcodes te laten reageren op verschillende schermafmetingen

en: Enable this option to show thumbnails on Index Pages.
nl: Schakel deze optie in om thumbnail afbeeldingen op index pagina's te tonen.

en: Enabled
nl: Ja

en: Enabling this option will display a 468x60 banner ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
nl: Schakel deze optie in om een banner advertentie van 468 x 60 px te tonen onder elk bericht. Voer in dat geval hieronder de URL naar de banner afbeelding in, en de URL waar de advertentie naartoe moet linken.

en: Enqueue Google Maps Script
nl: Google Maps script laden

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
nl: Voer de URL van je Facebook Profiel in.

en: Enter the URL of your Google+ Profile.
nl: Voer de URL van je Google+ Profiel in.

en: Enter the URL of your RSS feed.
nl: Voer de URL van je RSS feed in.

en: Enter the URL of your Twitter Profile.
nl: Voer de URL van je Twitter Profiel in.

en: Exclude categories from the navigation bar
nl: Verwijderen categorieën uit het navigatie menu

en: Exclude pages from the navigation bar
nl: Verwijder pagina’s uit het navigatie menu

en: Expand
nl: Uitbreiden

en: Facebook Profile Url
nl: Facebook Profiel URL

en: Fade
nl: Vervagen

en: Fade In
nl: Infaden

en: Filterable Portfolio
nl: Filterbaar portfolio

en: Filters Font Size
nl: Filters tekst grootte

en: Filters Font Style
nl: Filters tekst stijl

en: Fixed
nl: Vastgezet

en: Fixed Menu Height
nl: Hoogte van vastgezet navigatie menu

en: Fixed Navigation Bar
nl: Navigatie menu vastzetten bovenaan de pagina

en: Fixed Navigation Settings
nl: Instellingen vastgezet navigatie menu

en: Flip
nl: Kantelen

en: Follow Font & Icon Size
nl: Social Media volgen lettertype en icoon grootte

en: Font
nl: Lettertype

en: Font Size
nl: Lettertype grootte

en: Font Style
nl: Lettertype stijl

en: Footer Background Color
nl: Footer Achtergrondkleur

en: Footer Elements
nl: Footer elementen

en: Footer Menu Active Link Color
nl: Footer actieve link kleur

en: Footer Menu Background Color
nl: Footer menu achtergrondkleur

en: Footer Menu Text Color
nl: Footer menu tekstkleur

en: Full Width
nl: Volle breedte

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Fullwidth Slider
nl: Slider op volledige breedte

en: Gallery
nl: Galerij

en: General
nl: Algemeen

en: General Settings
nl: Algemene Instellingen

en: Google API Key
nl: Google API key

en: Google+ Profile Url
nl: Google+ Profiel URL

en: Grab the first post image
nl: Gebruik de eerste afbeelding als uitgelichte afbeelding

en: Green
nl: Groen

en: Groove
nl: Groef

en: Header & Navigation
nl: Header en navigatie

en: Header Elements
nl: Header elementen

en: Header Font
nl: Header Lettertype

en: Header Font Size
nl: Titel tekst grootte

en: Header Font Style
nl: Titel tekst stijl

en: Header Format
nl: Header type

en: Header Letter Spacing
nl: Titel letter afstand

en: Header Line Height
nl: Titel regelhoogte

en: Header Style
nl: Header stijl

en: Header Text Color
nl: Titel tekst kleur

en: Header Text Size
nl: Titel tekst grootte

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
nl: Hier kunt u aangepaste CSS toevoegen om standaard stijlen te overschrijven of uit te breiden.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
nl: Hier kun je instellen welk scheidingsteken je wilt gebruiken tussen de sitetitel en de naam van de pagina waarop je berichten getoond worden als je automatisch gegenereerde titels gebruikt. Meestal wordt | of - gebruikt.

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
nl: Hier kun je instellen welk scheidingsteken je wilt gebruiken tussen de sitetitel en de naam van je bericht of pagina als je automatisch gegenereerde titels gebruikt. Meestal wordt | of - gebruikt.

en: Here you can choose Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce.
nl: Hier kun je de layout voor de WooCommerce winkel pagina en categorie pagina's instellen.

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
nl: Hier kun je kiezen hoe titels van index pagina's gegenereerd worden. Wijzig de volgorde waarin de sitetitel en de index titel getoond worden of verwijder de sitetitel geheel.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
nl: Hier kun je ervoor kiezen het Facebook Icoon op je homepage te tonen.

en: Here you can choose to display the Google+ Icon on your homepage.
nl: Hier kun je ervoor kiezen het Google+ Icoon op je homepagina te tonen

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
nl: Hier kun je ervoor kiezen het RSS icoon te tonen.

en: Here you can choose to display the Twitter Icon.
nl: Hier kun je ervoor kiezen het Twitter Icoon op je homepage te tonen.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
nl: Hier kun je bepaalde categorieën uit het navigatiemenu verwijderen. Alle met een X gemarkeerde categorieën zullen niet in je navigatiemenu verschijnen.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
nl: Hier kun je bepaalde pagina's uit het navigatiemenu verwijderen. Alle met een X gemarkeerde pagina's zullen niet in je navigatiemenu verschijnen.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
nl: Hier kun je de volgorde van categorie links wijzigen. Je kunt kiezen tussen oplopend of aflopend.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
nl: Hier kun je de volgorde van pagina links wijzigen. Je kunt kiezen tussen oplopend of aflopend.

en: Here you can choose to sort your pages links.
nl: Bepaal hier waarop de links in het menu gesorteerd worden.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
nl: Hier kun je instellen welke elementen getoond worden onder de pagina titel op pagina's. De hieronder gemarkeerde elementen zullen getoond worden.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
nl: Hier kun je instellen welke elementen getoond worden onder de pagina titel bij berichten. De hieronder gemarkeerde elementen zullen getoond worden.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl: Hier kun je aangeven hoeveel WooCommerce producten moeten worden weergegeven op de winkel en categorie pagina's. Deze optie werkt onafhankelijk van wat je hebt ingesteld bij instellingen --> lezen in de WordPress admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl: Hier kun je aangeven hoeveel recente artikelen worden weergegeven op de archief pagina's. Deze optie werkt onafhankelijk van wat je hebt ingesteld bij instellingen --> lezen in de WordPress admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl: Hier kun je aangeven hoeveel recente artikelen moeten worden weergegeven op de categorie pagina's. Deze optie werkt onafhankelijk van wat je hebt ingesteld bij instellingen --> lezen in de WordPress admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl: Hier kun je aangeven hoeveel recente artikelen moeten worden weergegeven op de zoekresultaten pagina. Deze optie werkt onafhankelijk van wat je hebt ingesteld bij instellingen --> lezen in de WordPress admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl: Hier kun je aangeven hoeveel recente artikelen moeten worden weergegeven op de tag pagina's. Deze optie werkt onafhankelijk van wat je hebt ingesteld bij instellingen --> lezen in de WordPress admin.

en: Here you can disable automatic memory limit increase.
nl: Hier kunt u de automatische geheugenlimiet verhoging uitschakelen.

en: Here you can provide 468x60 banner destination url
nl: Stel hier de URL in waarnaar de banner moet verwijzen

en: Here you can provide 468x60 banner image url
nl: Voer hier de URL van de banner afbeelding in (bijv https://www.website.nl/wp-content/uploads/banner.jpg)

en: Hex Value
nl: Hex Waarde

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide Logo Image
nl: Logo afbeelding verbergen

en: Hide Nav Before Scroll
nl: Navigatie verbergen voor scrollen

en: Hide Navigation Until Scroll
nl: Navigatie verbergen totdat de gebruiker scrollt

en: Hide empty categories
nl: Verberg lege categorieën

en: Homepage custom title (if enabled)
nl: Homepage aangepaste titel (indien ingeschakeld)

en: Homepage meta description (if enabled)
nl: Homepage meta description (indien ingeschakeld)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
nl: Homepage meta keywords (indien ingeschakeld)

en: Hover Overlay Color
nl: Kleur bij hover

en: Icon
nl: Icoon

en: Icon Color
nl: Icoon kleur

en: Icon Placement
nl: Icoon plaatsing

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
nl: Kies hoe titels gegenereerd worden als aangepaste titels zijn uitgeschakeld

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
nl: Als je geen aangepaste titels gebruikt kun je hier instellen hoe je titels gegenereerd worden. Hier kun je instellen in welke volgorde de berichttitel en sitetitel getoond worden, of je kunt de sitetitel helemaal uit de titel verwijderen.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
nl: Als je geen aangepaste titels gebruikt kun je hier instellen hoe je titels gegenereerd worden. Hier kun je instellen in welke volgorde de berichttitel en sitetitel getoond worden, of je kunt de sitetitel helemaal uit de titel verwijderen.

en: If you don't want to display some banners - leave approptiate fields blank
nl: Laat deze velden leeg als je geen banners wilt tonen

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
nl: Als je aangepaste titels hebt ingeschakeld kun je deze hier invoeren. Wat je hier typt wordt tussen de < title >< /title > tags in header.php geplaatst

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
nl: Als je meta description hebt ingeschakeld kun je hier een aangepaste description tag invoeren. Dit is de omschrijving die Google toont onder de blauwe onderstreepte titel, dus zorg dat dit een normale zin is die mensen aanspoort om je website te bezoeken.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
nl: Als je meta keywords hebt ingeschakeld kun je hier de gewenste keywords invoeren. Scheid de verschillende keywords door komma's, bijvoorbeeld Google,gebruikt,de,keywords,meta,tag,niet,meer

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
nl: Als je wilt dat categorieën waaraan geen berichten gekoppeld zijn toch getoond worden in het navigatiemenu dien je "nee" te selecteren bij deze optie. Standaard worden lege categorieën verborgen.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
nl: Om submenu's te verwijderen bij categorieën dien je deze schakelaar op "nee" te zetten.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
nl: Zet deze schakelaar op "nee" als je geen submenu's wilt tonen in de navigatiebalk.

en: If you would like to use your own custom favicon image click the Upload Image button.
nl: Klik op "uploaden" om een favicon afbeelding toe te voegen. Een favicon is de kleine afbeelding die o.a. in het browsertabblad en favorieten getoond wordt.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
nl: Klik op "uploaden" om je logo toe te voegen.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image Height
nl: Afbeelding hoogte

en: Image Module Settings
nl: Afbeelding module instellingen

en: Image Url
nl: Afbeelding URL

en: Image Width
nl: Afbeelding breedte

en: Image doesn't exist
nl: Afbeelding bestaat niet

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
nl: Soms wil je een aantal submenu items groeperen onder een bepaalde naam in het navigatiemenu, zonder dat die groepsnaam een link is. Zo kun je pagina diensten in het menu hebben staan, met daaronder een opsomming van de diensten die je aanbiedt. Je wilt wel dat de afzonderlijke diensten in het submenu aanklikbaar zijn, maar de hoofdpagina "diensten" zelf niet. Als je deze optie op "ja" zet wordt de link naar de hoofdpagina (in dit voorbeeld dus "diensten") verwijderd zodat gebruikers daar niet op kunnen klikken.

en: Index Page SEO
nl: Index Pagina SEO

en: Input 468x60 adsense code
nl: Google Adsense code als banner

en: Input 468x60 advertisement banner image
nl: De URL van de banner afbeelding :

en: Input 468x60 advertisement destination url
nl: De URL waarnaar de banner moet verwijzen :

en: Input Field Padding
nl: Invoerveld padding

en: Input Font Size
nl: Invoerveld tekst grootte

en: Input Font Style
nl: Invoerveld tekst stijl

en: Inset
nl: Inzet

en: Integration
nl: Integratie

en: Italic
nl: Cursief

en: Join Now
nl: Schrijf u nu in

en: Label Font Size
nl: Label tekst grootte

en: Label Font Style
nl: Label tekst stijl

en: Layout Settings
nl: Layout Instellingen

en: Leave a Reply to %s
nl: Laat een antwoord achter voor %s

en: Left
nl: Links

en: Left Sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Left to Right
nl: Links naar rechts

en: Letter Spacing
nl: Letterafstand

en: Light
nl: Licht

en: Link text
nl: Link tekst

en: Logo Max Height
nl: Maximale hoogte logo in %

en: Make Full Width
nl: Volle breedte maken

en: Manage Un-widgetized Advertisements
nl: Beheer advertenties

en: Member Login
nl: Leden login

en: Memory Limit Increase
nl: Geheugenlimiet toename

en: Menu Height
nl: Menu hoogte

en: Menu Link Color
nl: Menu link kleur

en: Menu Text Size
nl: Menu tekst grootte

en: Menu Top Margin
nl: Menu marge bovenaan

en: Menu Width
nl: Menu breedte

en: Meta Font Size
nl: Meta tekst tekst grootte

en: Meta Font Style
nl: Meta tekst tekst stijl

en: Meta Letter Spacing
nl: Meta tekst letterafstand

en: Meta Line Height
nl: Meta tekst lijnhoogte

en: Meta Text Size
nl: Meta tekst grootte

en: Mobile Menu
nl: Mobiele menu

en: Mobile Styles
nl: Mobiele stijlen

en: Name Font Size
nl: Naam tekst grootte

en: Name Font Style
nl: Naam tekst stijl

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Nieuwere Reacties <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
nl: Volgende

en: Next Entries &raquo;
nl: Nieuwere artikelen &raquo;

en: No
nl: Nee

en: No Animation
nl: Geen animatie

en: No Repeat
nl: Niet herhalen

en: No Results Found
nl: Geen Resultaten Gevonden

en: Note: Color settings set above should be applied to the Default color scheme.
nl: Let op: De hierboven aangegeven kleurinstellingen moeten toegepast worden op het standaard kleurenschema.

en: Number Counter
nl: Nummerteller

en: Number Font Size
nl: Nummer tekst grootte

en: Number Font Style
nl: Nummer tekst stijl

en: Number of Posts displayed on Archive pages
nl: Aantal getoonde posts op Archief pagina's

en: Number of Posts displayed on Category page
nl: Aantal getoonde posts op Categorie pagina

en: Number of Posts displayed on Search pages
nl: Aantal getoonde posts op Zoekresultaten pagina's

en: Number of Posts displayed on Tag pages
nl: Aantal getoonde Posts op Tag pagina's

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
nl: Aantal getoonde producten op WooCommerce pagina's

en: Number of dropdown tiers shown
nl: Aantal getoonde submenu lagen

en: Off
nl: Uit

en: On
nl: Aan

en: Only Show Icon on Hover
nl: Alleen icoon tonen bij hover

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
nl:  aan

en: Open in a new window
nl: Open in een nieuw venster

en: Open link in new window
nl: Open link in een nieuw venster

en: Opened Title Font Style
nl: Geopende titel tekst stijl

en: Options
nl: Opties

en: Orange
nl: Oranje

en: Order Category Links by Ascending/Descending
nl: Sorteer categorieën van A-Z (asc) of van Z-A (desc)

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
nl: Sorteer menu items van A-Z (asc) of van Z-A (desc)

en: Outset
nl: Begin

en: Page Layout
nl: Pagina Layout

en: Pages
nl: Pagina's

en: Pages:
nl: Pagina's:

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password Protected
nl: Beveiligd met wachtwoord

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
nl: Plak de URL naar de afbeelding als je  "afbeelding" als slider type kiest

en: Percent Font Size
nl: Percentage tekst grootte

en: Percent Font Style
nl: Percentage tekst stijl

en: Person
nl: Persoon

en: Phone
nl: Telefoon

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Pink
nl: Roze

en: Place Thumbs on Pages
nl: Plaats uitgelichte afbeelding bovenaan op een pagina

en: Place Thumbs on Posts
nl: Plaats uitgelichte afbeelding bovenaan in een bericht

en: Place your adsense code here.
nl: Plaats uw Google Adsense code hier.

en: Portrait Border Radius
nl: Afgeronde hoeken portret foto

en: Post
nl: Bericht

en: Post Title
nl: Bericht titel

en: Post Title Font Size
nl: Bericht titel tekst grootte

en: Post info section
nl: Bericht info sectie

en: Posted on
nl: Gepubliceerd op

en: Previous
nl: Vorig

en: Price Font Size
nl: Prijs tekst grootte

en: Price Font Style
nl: Prijs tekst stijl

en: Pricing Font Style
nl: Prijs tekst stijl

en: Pricing Table
nl: Prijstabel

en: Primary Menu
nl: Hoofdmenu

en: Primary Menu Background Color
nl: Hoofdmenu achtergrondkleur

en: Primary Menu Bar
nl: Hoofdmenu balk

en: Primary Menu Link Color
nl: Hoofdmenu link kleur

en: Product Name Font Size
nl: Productnaam tekst grootte

en: Product Name Font Style
nl: Productnaam tekst stijl

en: Project Navigation
nl: Project navigatie

en: RSS Icon Url
nl: RSS Icoon URL

en: Ratings
nl: Beoordelingen

en: Read Divi Documentation
nl: Lees Divi Documentatie

en: Red
nl: Rood

en: Remove Vertical Divider
nl: Verticale scheidingslijn verwijderen

en: Reset
nl: Resetten

en: Reset to Defaults
nl: Standaard instellingen herstellen

en: Ridge
nl: Rug

en: Right
nl: Rechts

en: Right Sidebar
nl: Rechter sidebar

en: Right to Left
nl: Rechts naar links

en: Role Editor
nl: Rol Editor

en: Row Height
nl: Rijhoogte

en: Sale Badge Font Size
nl: Sale label tekst grootte

en: Sale Badge Font Style
nl: Sale label tekst stijl

en: Sale Price Font Size
nl: Sale prijs tekst grootte

en: Sale Price Font Style
nl: Sale prijs tekst stijl

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Search &hellip;
nl: Zoek &hellip;

en: Search Bar Background Color
nl: Zoekbalk achtergrondkleur

en: Search Bar Text Color
nl: Zoekbalk tekstkleur

en: Search Results for: %s
nl: Zoekresultaten voor: %s

en: Search for:
nl: Zoek naar:

en: Search results for "%s"
nl: Zoekresultaten voor "%s"

en: Secondary Menu
nl: Secundair Menu

en: Secondary Menu Background Color
nl: Secundair menu achtergrondkleur

en: Secondary Menu Bar
nl: Secundair menu balk

en: Secondary Menu Link Color
nl: Secundair menu link kleur

en: Section Height
nl: Sectie hoogte

en: Select Animation Effect
nl: Selecteer Animatie Effect

en: Select Icon
nl: Selecteer icoon

en: Select Page
nl: Selecteer pagina

en: Select Slider Type here
nl: Selecteer Slider type hier

en: Select between expanded and closed state
nl: Selecteer tussen uitgevouwde en gesloten modus

en: Select yes if the link should be opened in a new window
nl: Selecteer ja als de link in een nieuw venster geopend moet worden

en: Set As Favicon
nl: Stel in als Favicon

en: Set As Logo
nl: Stel in als logo

en: Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce
nl: Winkel pagina & categorie pagina layout voor WooCommerce

en: Show
nl: Laten zien

en: Show Divider
nl: Laat scheidingslijn zien

en: Show Facebook Icon
nl: Toon Facebook Icoon

en: Show Google+ Icon
nl: Toon Google+ Icoon

en: Show RSS Icon
nl: Toon RSS Icoon

en: Show Search Icon
nl: Toon Zoek Icoon

en: Show Social Icons
nl: Toon social media iconen

en: Show Thumbs on Index pages
nl: Toon thumbnails op Index pagina's

en: Show Top Bar
nl: Toon bovenste balk

en: Show Twitter Icon
nl: Toon Twitter Icoon

en: Show comments on pages
nl: Toon reacties op pagina's

en: Show comments on posts
nl: Toon reacties bij berichten

en: Show dropdown menus
nl: Toon submenu's

en: Sidebar Width
nl: Sidebar breedte

en: Single Page Layout
nl: Pagina Layout

en: Single Post Layout
nl: Bericht Layout

en: Single Post Page SEO
nl: Pagina en bericht SEO

en: Site Identity
nl: Sitetitel en favicon

en: Skills
nl: Vaardigheden

en: Slide
nl: Schuiven

en: Slide In
nl: Inschuiven

en: Slide In & Fullscreen Header Settings
nl: Instellingen voor inschuivende en schermvullende kopteksten

en: Slider Type
nl: Slider type

en: Smooth Scrolling
nl: Vloeiend scrollen

en: Social Follow
nl: Social media volgen

en: Social Icon Color
nl: Social media icoon kleur

en: Social Icon Size
nl: Social media icoon grootte

en: Social Network Icon Size
nl: Social media netwerk icoon grootte

en: Solid
nl: Effen

en: Sometimes when using the CSS ID of a section to link directly to it from another page, the page's final scroll position can be inaccurate. Enable this option to use an alternative method for scrolling to anchors which can be more accurate than the default method in some cases.
nl: Soms kan de uiteindelijke scrollpositie van een pagina, wanneer je de CSS-id van een sectie gebruikt om er direct vanaf een andere pagina naartoe te linken, onnauwkeurig zijn. Schakel deze optie in om een alternatieve methode te gebruiken om te scrollen naar ankers die in sommige gevallen nauwkeuriger kunnen zijn dan de standaardmethode.

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
nl: Sorteer categorieën op

en: Sort Pages Links
nl: Sorteer menu items op

en: State
nl: Staat

en: Stretch Background Image
nl: Achtergrondafbeelding uitrekken

en: Subheader Font Size
nl: Subtitel tekst grootte

en: Subheader Font Style
nl: Subtitel tekst stijl

en: Submit
nl: Verzenden

en: Submit Comment
nl: Reactie verzenden

en: Submit a Comment
nl: Verzend een reactie

en: Support
nl: Hulp

en: Tab Content
nl: Tabblad Content

en: Tab Text
nl: Tabblad Tekst

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Testimonial
nl: Aanbevelingen

en: Text
nl: Tekst

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Text Size
nl: Tekstgrootte

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
nl: De  kaart module gebruikt de Google Maps API en vereist een geldige Google API-sleutel om te kunnen werken.  Zorg er voor dat je een API-sleutel hier hebt toegevoegd voordat je de kaart module gebruikt. Meer informatie over hoe je je Google API-sleutel genereert, vind je  <a target="_blank" href="%1$s">hier</a>.

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
nl: De pagina die u zocht kon niet gevonden worden. Probeer uw zoekopdracht te verfijnen of gebruik de bovenstaande navigatie te vinden wat u zoekt.

en: Theme Accent Color
nl: Thema accent kleur

en: Theme Customizer
nl: Thema customizer

en: Theme Options
nl: Thema Opties

en: This controls default direction of the lazy-loading animation.
nl: Stel de standaard richting van de lazy loading animatie in.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
nl: Met deze optie kun je de datumweergave aanpassen. Meer informatie daarover vind je op <a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>deze pagina</a>

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
nl: Met deze optie kun je instellen hoeveel submenu lagen maximaal getoond worden. Verhoog dit nummer om meer lagen te tonen.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
nl: Deze pagina is met een wachtwoord beveiligd. Voer het wachtwoord in om reacties te bekijken.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
nl: Dit schakelt Google Fonts in voor niet-Engelse talen.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
nl: Bij berichten en pagina's kun je een handmatige samenvatting schrijven. Zet deze optie op "ja" om deze te gebruiken.

en: Tile
nl: Tegel

en: Tile Horizontally
nl: Tegel horizontaal

en: Tile Vertically
nl: Tegel verticaal

en: Title
nl: Titel

en: Title Font Size
nl: Titel tekst grootte

en: Title Font Style
nl: Titel tekst stijl

en: To view this protected post, enter the password below
nl: Voer het wachtwoord hieronder in om deze beveiligde post te bekijken

en: Toggle
nl: Schakelaar

en: Toggle Icon Size
nl: Schakelaar icoon grootte

en: Toggle Padding
nl: Schakelaar padding

en: Top
nl: Bovenkant

en: Top & Bottom Padding
nl: Padding bovenkant en onderkant

en: Top to Bottom
nl: Boven naar beneden

en: Twitter Profile Url
nl: Twitter Profiel URL

en: Type
nl: Soort

en: Type of the box
nl: Soort vakje

en: Typography
nl: Typografie

en: Underline
nl: Onderstrepen

en: Upload
nl: Uploaden

en: Uppercase
nl: Hoofdletter

en: Url
nl: URL

en: Use Background Color
nl: Gebruik achtergrondkleur

en: Use Custom Sidebar Width
nl: Gebruik aangepaste breedte sidebar

en: Use Relative Image Paths
nl: Gebruik relatieve afbeeldingspaden

en: Use excerpts when defined
nl: Gebruik samenvatting indien ingevuld

en: Use resizing
nl: Gebruik formaat wijzigen

en: Used for icon button type
nl: Gebruikt voor icoon knop type

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Vertical Menu Orientation
nl: Verticale menu richting

en: Vertically Centered
nl: Verticaal gecentreerd

en: Watch video tutorials
nl: Bekijk de video-tutorials

en: Website Content Width
nl: Breedte van content gedeelte

en: Website Gutter Width
nl: Website kolom afstand

en: Welcome to Divi! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
nl: Welkom bij Divi! Voordat je aan de slag gaat kun je de <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentatie</a> pagina bezoeken voor vele (video)tutorials om te leren werken met het Divi thema.

en: Widget Bullet Color
nl: Widget bullet kleur

en: Widget Header Color
nl: Widget header kleur

en: Widget Header Font Size
nl: Widget header tekst grootte

en: Widget Header Font Style
nl: Widget header tekst stijl

en: Widget Link Color
nl: Widget link kleur

en: Widget Text Color
nl: Widget tekst kleur

[ctx: WooCommerce items number]
en: %1$s Item | %1$s Items
nl[0]: %1$s item
nl[1]: %1$s items

en: Yes
nl: Ja

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
nl: U kunt deze optie uitschakelen als u de reacties en het reactieformulier van berichten wilt verwijderen.

en: You don't have pages
nl: U heeft geen pagina's

en: Zoom Icon Color
nl: Zoom icoon kleur

en: comments
nl: reacties

en: settings reset.
nl: instellingen opnieuw ingesteld.

en: settings saved.
nl: instellingen opgeslagen.

en: you don't have sufficient permissions to access this page
nl: je hebt onvoldoende rechten om deze pagina te bekijken
